У Сумах ігнорують петицію ексмера про добудову тенісних кортів

Сумські Дебати

Минуло вже 4 роки, як екс-мер Сум Геннадій Мінаєв отримав відповідь від мера Сум Олександра Лисенка у відповідь на його петицію «Добудова у 2018-2019 роках тенісних кортів у парку ім. Кожедуба!».

У ній йшлося, що після рішення виконкому управління капітального будівництва підготувало пропозиції планово-бюджетної комісії, після чого його розглянуть на “найближчій” сесії 31 січня 2018 року.

Проте на планово-бюджетній комісії проект поховали і більше до нього не поверталися, хоча у рішенні виконкому йдеться: «Управлінню капітального будівництва та дорожнього господарства Сумської міської ради (Шилову В.В.) опрацювати питання щодо можливості добудови у 2018-2020 роках тенісних кортів ( виключно із зимовим критим манежем) для комунального підприємства «Муніципальний спортивний клуб «Тенісна академія» у парку ім. Івана Кожедуба та здійснити відповідні заходи щодо фінансування».

Нагадаємо, мер Сум Олександр Лисенко у 2021 році на звіті про виконану роботу за 2020 рік обіцяв директору КП «МСК «Тенісна академія» Ігорю Смертяку, що корти добудують у 2022 році. Імовірно, мер Сум сподівається на реконструкцію парку ім. Кожедбуа, яку затіяв губернатор Сумщини Дмитро Живицький із нардепами від «Слуги народу». В рамках її якраз говорилося про урбан-парк, льодову арену (петицію про її будівництво міськрада підтримала ще в 2019 році) і тенісні корти.

«Сумські дебати - debaty.sumy.ua»