У Шостці співробітники Служби порятунку продовжують проводити профілактичну роботу в житловому секторі

Шостка News

11 січня рятувальники провели профілактичний рейд по житловому сектору м. Шостка. Під час бесід людям розповідали про правила пожежної безпеки, наголошували, що необхідно уважно слідкувати за станом електромереж, а також нагадали до яких масштабних загорянь часто призводить ігнорування елементарних вимог безпеки в побуті, повідмляє Головне управління ДСНС України у Сумській області [1].

Окремо співробітники Служби порятунку зупинились на необхідності дотримання правил безпеки при експлуатації пічного опалення та різноманітних електричних обігрівачів та як правильно діяти у разі виникнення пожежі.

Для закріплення інформації всім вручали листівки із зазначенням першочергових протипожежних правил, повсякденне виконання яких, стане запорукою запобігання виникнення пожеж в оселях громадян!

[1] https://www.facebook.com/DSNSSUMY?__cft__[0]=AZUvq7VUANn33NcaJrgh6h1QkJce8PYY73efOrxxdBBrBsL4c9jH5FLSOamjd4qcKeYevSEA019_lw1SAezKhf67I51Q2FjqHfd8RGq3UAbbldW-i2bb41kdPLbCHK-kbVZtbQgGGvtjd3H8Y1SN89lA&__tn__=-UC%2CP-R