До 15 березня: Сумські зупинки прибирають за торішнім договором

Сумські Дебати

Дія торішнього договору на утримання посадкових майданчиків на зупинках громадського транспорту в Сумах, укладеного між КП «Шляхрембуд» та департаментом інфраструктури міста, продовжена до 15.03.2022 року, доки буде проведено нову тендерну процедуру на ці послуги, пише сайт підприємства.

Нагадаємо, що департамент інфраструктури міста підписав договір із КП «Шляхрембуд» на утримання зупинок 22 лютого 2021 року, згідно з результатами проведеного тендеру. Умовами договору передбачено утримання 307 зупинок на території Сум та сіл Нижнє та Верхнє Піщане із 390 існуючих. Перелік зупинок, що підлягають утриманню, формував замовник – департамент інфраструктури міста.

Зимове утримання полягає в очищенні зупинок від снігу та обробці покриття посадкових майданчиків фрикційними та іншими протиожеледними матеріалами, вивезенні сміття з урн. У той же час вивезення снігу після очищення зупинок умовами договору не передбачено (куди його подітимуть, залишається загадкою – Ред.). Згідно з договором, кратність зимового прибирання становить 8 разів на місяць.

Тендер на утримання зупинок громадського транспорту 2022 року департамент інфраструктури оголосив 10 січня. Наразі триває прийом тендерних пропозицій (до 10 лютого).

«Сумські дебати - debaty.sumy.ua»