Поліція Сумщини закликає громадян долучитися до боротьби з наркозлочинністю

Сумські Дебати

Чат-бот «СтопНаркотик» дає можливість зменшити кількість місць з розповсюдження наркотиків як на території всієї держави, так і у вашій територіальній громаді. Відтепер ви маєте можливість обрати версію програми для свого месенджера.

На жаль, на сьогодні наркозлочинці у своїй протиправній діяльності активно використовують різні телекомунікаційні мережі, мобільні додатки, сучасні інтернет-месенджери, у яких координують свої дії та здійснюють обмін інформацією.
Унаслідок цього збут наркотиків відбувається значно швидше, ніж розробляють ефективні механізми збору доказів і здійснюють документування такої протиправної діяльності.
Завдяки чат-боту «СтопНаркотик» у кожного небайдужого громадянина є унікальна можливість особисто допомогти у запобіганні розповсюдження наркотиків. Користувачу потрібно надсилати скарги на Telegram-канали, які пропонують купівлю нарковмісних речовин. Листи надсилаються автоматично та згенеровані чат-ботом.
Окрім того, ви можете надіслати до бази чат-боту електронні адреси з продажу наркотиків, рекламу яких побачили на вулицях чи в інтернеті. Після перевірки інформації модератором, буде здійснена їх розсилка іншим активістам.
Таким чином, разом ми зможемо зменшити наркозлочинність та зберегти майбутнє нашої країни.
Перейти до чат-боту ви можете за посиланням:
Viber: https://cutt.ly/uUWkl8u
Telegram: https://t.me/stopdrugsbot
«Сумські дебати - debaty.sumy.ua»