В Охтирці судили чоловіка, який побив велосипедиста – учасника ДТП

Сумські Дебати

Суд в м.Охтирка визначив покарання чоловіку, що жорстоко побив велосипедиста за розбите скло авто.

Як стало відомо з судового рішення від 04.01.2022, подія трапилась увечері 17 липня 2020 року в м.Охтирка. Велосипедист їхав по пров. Харківському по правій стороні. Під час руху чоловік на мить відволікся на мошку, що потрапила до ока, аж тут побачив перед собою автомобіль, почав вивертати руль велосипеда, але не встиг загальмувати.

Велосипедист вдарився плечем у заднє скло автомобіля, від чого його відкинуло у сторону. Від удару розбилося заднє скло автомобіля.

Після зіткнення чоловік сидів позаду автомобіля на велосипеді і тримався за забите плече. В цей час з пасажирського місця автомобіля вийшов обвинувачений і почав нецензурно лаятись з приводу пошкодженого скла та його вартості, а потім вдарив велосипедиста кулаком в область носа, губи та челюсті. У велосипедиста сталося запаморочення та відкрилася носова кровотеча. На крики свідків, які обурювалися поведінкою обвинуваченого та просили надати допомогу постраждалому, підійшов водій автомобіля. Хтось викликав швидку допомогу та поліцію, потім приїхала донька потерпілого, яку обвинувачений теж нецензурно облаяв.

Водій автомобіля запропонував велосипедисту води, щоб умитися, обвинувачений нічого не пропонував та ніякої допомоги не надавав. В результаті потерпілий потрапив у лікарню зі струсом мозку, втратив зуб, лікувався, але до цього часу страждає від головного болю.

Суд визнав обвинуваченого винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 296 КК України та призначив йому за цим законом покарання у виді двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 34 000 гривень.

На користь постраждалого обвинувачений має відшкодувати заподіяну матеріальну шкоду в сумі 848 гривень 50 копійок, витрати на правову допомогу в сумі 7000 гривень та моральну шкоду у сумі 10 000 гривень, а всього 17848 гривень 50 копійок.

okhtyrka.net

«Сумські дебати - debaty.sumy.ua»