Російські кіберзлочинці потрапили під санкції трьох країн за поширення шкідливого програмного забезпечення
Російські кіберзлочинці з угруповання Evil Corp. потрапили під санкції з боку США, Великої Британії та Австралії. Про це пишуть фахівці Центру
атака, ФСБ, банк