Нова пошта запропонує нові тарифи підприємцям, які продають товари на Amazon та EBAY

Нова пошта Глобал розпочала колаборацію з Western Bid для легкого виходу на міжнародні платформи українських підприємців.

Про це Finance.ua повідомили у пресслужбі компанії.

Що це дасть: підприємці, які продають свої товари на міжнародних маркетплейсах Amazon, EBAY, Etsy тощо, отримають вигідні тарифи на доставку у більше ніж 200 країн та територій світу.

Нова пошта Глобал як логістичний партнер зі свого боку надасть ексклюзивні тарифи на доставку за кордон.

Читайте також: Нова пошта запустила новий сервіс для керування посилкою

«У сучасному глобальному світі не існує обмежень для інтернет-торгівлі, і українському бізнесу також вкрай важливо освоювати нові ринки. Наш досвід роботи з бізнес-клієнтами свідчить про велику зацікавленість в цьому напрямку, тому ми з Western Bid об’єднали наші можливості, щоб запропонувати їм ще більше переваг», – коментує Ольга Володіна, заступник директора з питань розробки продуктів та маркетингу Нової пошти Глобал.

Як цим скористатися? Щоб скористатися можливостями ексклюзивної доставки від Нової пошти Глобал, необхідно зробити кілька кроків:

у кабінеті Western Bid обрати доставку Новою поштою Глобал;

отримати номер експрес-накладної;

прийти у будь-яке відділення Нової пошти, віддати коробку з відправленням оператору та назвати номер накладної

Далі відправлення будуть безпосередньо надходити на Центральну сортувальну станцію Нової пошти Глобал у Києві, а звідти доставлятися по всьому світу.