Байден скасував указ Трампа про заборону додатків Tiktok і Wechat - Білий дім

Президент США Джо Байден скасував укази свого попередника Дональда Трампа про обмеження роботи Tiktok, WeChat і інших китайських технологічних компаній.

Як повідомляє пресслужба Білого дому, він також доручив профільним відомствам перевірити наявність загроз безпеки країні і даними американців при використанні китайських додатків,

«Президент Байден відкликав і замінив три укази, які забороняли роботу TikTok, WeChat і восьми інших комунікаційних і Фінтех-додатків», - йдеться в заяві.

Там зазначається, що два з підписаних Трампом указів вже є предметом судових розглядів.

Водночас Білий дім продовжує наполягати на тому, що в Китаї «не поділяють цінностей» відкритого і безпечного інтернету, і «прагнуть використовувати цифрові технології і дані американців способами, що представляють неприйнятні ризики для національної безпеки».

«Новий указ спрямований на ухвалення рішень на основі критеріїв і заснованого на фактах аналізу для усунення ризиків при транзакціях з додатками, розробленими, контрольованими або такими, що перебувають під юрисдикцією іноземного супротивника,Читати все за адресою:https://detector.media/infospace/article/188989/2021-06-09-bayden-skasuvav-ukaz-trampa-pro-zaboronu-dodatkiv-tiktok-i-wechat-bilyy-dim/