У Facebook дозволили співробітникам працювати з дому

Про це він повідомив у заяві для співробітників, передає Depo.ua з посиланням на CNBC.

Так, Марк Цукерберг зробив оголошення для співробітників, в якому виклав плани компанії щодо гібридного офісу та дистанційного налаштування.

"Ми дізналися за минулий рік, що хорошу роботу можна зробити де завгодно, і я ще більш оптимістичний щодо можливості масштабної віддаленої роботи, особливо в міру того, як технології відеозв'язку і віртуальної реальності продовжують поліпшуватися", – написав він.

Зазначається, що зазвичай не можна виконати віддалено роботу співробітників, які працюють на апаратному забезпеченні та установках в центрах обробки даних Facebook.

При цьому, співробітників, які хочуть працювати в офісі, попросять приходити як мінімум на половину робочих днів. Також компанія планує організовувати регулярні особисті зустрічі для офісних і віддалених співробітників, "щоб підтримувати відносини".

Також працівники зможуть запитувати віддалену роботу в інших країнах. Зокрема, Facebook дозволить співробітникам з США запитувати віддалену роботу в Канаді, а співробітникам в Європі – працювати з Британії.

У Facebook додали, що компанія планує відновити більшість своїх офісів у США на 50% до початку вересня, і, ймовірно, відкриється повністю в жовтні.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що у Facebook більше не видалятимуть дописи про лабораторне походження коронавірусу.