Нова радіолокаційна станція успішно пройшла державні випробування

Державний концерн “Укроборонпром” повідомляє про успішне завершення державних випробувань нової радіолокаційної станції 80К6КС1  розробленої фахівцями фахівців КП “НВК “Іскра”.

РЛС 80К6КС1  - є продовженням лінійки радарів типу 79К6 і 80К6 та здатна ефективно діяти у складі зенітних ракетних комплексів, які є на озброєнні ЗСУ та низки іноземних армій. Основне призначення нової радіолокаційної станції – виявлення та супровід повітряних об’єктів у зоні огляду, вимірювання їхніх координат і швидкості.

Випробування новітньої радіолокаційної станції проходили останні 3 місяці. Вони проводились за програмою затвердженою  Міністерством оборони України.За їхніми результатами станція підтвердила заявлені тактико-технічні характеристики. Комісія рекомендувала прийняти її на озброєння ЗСУ, а також організувати серійне виробництво цієї техніки.

Унікальність 80К6КС1 полягає у побудові передавального пристрою на сучасних твердотільних модулях, використанні технологій цифрових антенних решіток, реалізації на новітній елементній базі спеціальних обчислювачів радіолокаційних сигналів, які працюють за розробленими на підприємстві високоефективними алгоритмами.

Нагадуємо:

http://nova.net.ua/ukrainskyi-bezpilotnyk-zdaten-vidsluzhuvaty-tsili-za-kilometry-video/