Хакери зламали вихідний код найбільшого видавця відеоігор у світі Electronic Arts

Кіберзлочинці продають «повну можливість використання всіх служб EA».

Хакери зламали вихідний код найбільшого видавця відеоігор у світі Electronic Arts (EA). Про це пише CNN. Інформацію вже підтвердив представник компанії.

Кіберзлочинці заявили про отриманння 780 Гб даних від EA, включаючи вихідний код Frostbite, який є ігровим двигуном, що забезпечує FIFA, Madden та Battlefield та інші відеоігри. Тепер вони продають в інтернеті «повну можливість використання всіх служб EA». Вони також стверджують, що викрали інструменти для розробки програмного забезпечення для FIFA 21 та серверний код для встановлення матчів у FIFA 22.

Дані гравців не були скомпрометовані під час зламу, заявив представник EA.

«Ми розслідуємо нещодавній випадок вторгнення в нашу мережу, де було викрадено обмежену кількість вихідного коду гри та пов'язаних з ним інструментів. Доступ до даних гравців не здійснювався, і ми не маємо підстав вважати, що існує якийсь ризик для конфіденційності гравців. Після інциденту ми вже вдосконалили безпеку і не очікуємо впливу на наші ігри чи бізнес. Ми активно працюємо з представниками правоохороннихЧитати все за адресою:https://ms.detector.media/kiberbezpeka/post/27495/2021-06-11-khakery-zlamaly-vykhidnyy-kod-naybilshogo-vydavtsya-videoigor-u-sviti-electronic-arts/