Хакери отримали вихідний код ігор FIFA та Battlefield

Хакери зламали системи Electronic Arts, одного з найбільших у світі видавців відеоігор, і вкрали вихідний код ігор. Повідомлення на онлайн-форумі свідчать, що 6 червня хакери заявили про отримання 780 ГБ даних від Electronic Arts (EA), включаючи вихідний код Frostbite, що є рушієм гри, на якому працює FIFA, Madden і серія відеоігор Battlefield.

Хакери стверджували, що пропонують «повну можливість використання всіх сервісів EA». Вони також стверджували, що вкрали інструменти розробки програмного забезпечення для FIFA 21 і код сервера для підбору гравців у FIFA 22. Бретт Келлоу, експерт з кібербезпеки і аналітик загроз в Emsisoft, сказав, що втрата контролю над вихідним кодом може стати проблемою для бізнесу EA. Вихідний код, теоретично, може бути скопійований іншими розробниками або використаний на власний розсуд.

«Кожного разу, коли відбувається витік вихідного коду, це недобре. Хакери можуть дослідити код, виявити більш глибокі недоліки для експлойтів і продати попередній код в темній мережі зловмисникам».

Екрам Ахмед, представник компанії Check Point

Представник EA повідомив CNN, що дані гравців не були скомпрометовані.

«Ми розслідуємо недавній інцидент вторгнення в нашу мережу, коли викрали обмежену кількість вихідного коду ігор і пов’язаних інструментів. Доступ до даних гравців не здійснювався, і у нас немає підстав вважати, що існує будь-який ризик для конфіденційності гравців. Після інциденту ми вже внесли поліпшення в систему безпеки. Ми не очікуємо, що це вплине на наші ігри або наш бізнес. Ми активно працюємо зі співробітниками правоохоронних органів й іншими експертами в рамках поточного кримінального розслідування».

EA

Нагадаємо, що FIFA увійшла в топ найкращих ігор Steam за 2020 рік. А прямо зараз в Epic Games можна безкоштовно отримати гру Control.