Біткоін чекає рекордне падіння: прогноз

Фінансові експерти прогнозують, що середня ринкова вартість біткоіна може впасти до 20 тисяч доларів, якщо подальше падіння вартості спричинить за собою її масовий продаж, пише Bloomberg. Про це інформують Економічні Новини з посиланням на Апостроф.

Старший аналітик ринку Oanda Corp Едвард Мойя зазначив, що найбільша криптовалюта небезпечно наближається до рівня 30 тисяч доларів. "Прорив цієї позначки може викликати величезний імпульс продажів", - заявив він.

Представник Evercore Річ Росс і експерт Tallbacken Capital Advisors Майкл Первес стверджує, чтот падіння ціни біткоіни може досягти позначки 20 тисяч доларів. "Наскільки курс може опуститися? Найочевиднішою відповіддю, як і раніше, є повний відкат до точки прориву в 20 тисяч доларів", - припустив він.

Серед причин, які впливають на вартість криптовалюти, експерти називають, зокрема, заяву Ілона Маска про відмову Tesla приймати біткоіни в якості плати за свої електромобілі. Також курс біткоіна знижується через регулятивні заходи в Китаї.