Хакери украли велику кількість даних у геймерського гіганта Electronic Arts

Хакери зламали ігрового гіганта Electronic Arts, видавця Battlefield, FIFA і The Sims, і вкрали величезну кількість вихідного коду ігор і пов’язаних з ними внутрішніх інструментів. Про це пише УНН з посиланням на Vice.

Деталі

Хакери заявили, що взяли вихідний код FIFA 21, а також код для її сервера підбору гравців. Хакери також отримали вихідний код і інструменти для Frostbite, який використовується в ряді ігор EA, включаючи Battlefield. Інша вкрадена інформація включає в себе пропрієтарні фреймворки EA і комплекти для розробки програмного забезпечення (SDK), пакети коду, які можуть спростити розробку ігор.

В цілому хакери повідомили, що вкрали 780 ГБ даних, і рекламують їх для продажу в різних підпільних хакерських форумах. EA підтвердила, що стався витік даних і що інформація, зазначена хакерами, була вкрадена.

“Ми розслідуємо недавній інцидент вторгнення в нашу мережу, коли було вкрадено обмежену кількість вихідного коду гри і пов’язаних інструментів”, — заявив представник EA.

“Доступ до даних гравців не здійснювався, і у нас немає підстав вважати, що існує будь-який ризик для конфіденційності гравців. Після інциденту ми вже внесли поліпшення в систему безпеки і не очікуємо, що це вплине на наші ігри або наш бізнес. Ми активно працюємо з співробітниками правоохоронних органів і іншими експертами в рамках поточного кримінального розслідування”.

Доповнення

У листопаді минулого року компанія Capcom, творець Street Fighter і Resident Evil, піддалася атаці хакерської програми, яка могла розкрити особисту інформацію 350 000 користувачів.

А в лютому розробник Cyberpunk CD Projekt Red піддався ще одній атаці з використанням програм-шпигунів, в результаті якої вихідний код декількох ігор був вкрадений і проданий з аукціону в Інтернеті. Тоді хакери заявили, що продали дані більш ніж на 7 мільйонів доларів.

Довідка

Electronic Arts — одна з найбільших ігрових компаній в світі.

Серед ігор, які вона розробляє, — такі великі серії, як Battlefield, Star Wars: Jedi Fallen Order, The Sims і Titanfall, а також величезна кількість спортивних ігор.

Вихідний код — це версія комп’ютерного програмного забезпечення, яку зазвичай набагато легше читати і розуміти, ніж кінцеву версію в готовому продукті, і яку можна використовувати для зворотного проектування частин продукту.

Вихідний код може мати велике значення для недобросовісних розробників, бажаючих його скопіювати, або для тих, хто створює чіт-коди і хакі для ігор.