Midea випустить одразу 12 побутових приладів на HarmonyOS

Компанія заявила про розширення асортименту фірмових приладів з підтримкою операційної системи HUAWEI. Оновлений каталог побутової техніки Midea включає вже 12 нових пристроїв в 7 категоріях – всі вони можуть стати частиною системи розумного будинку в лічені секунди.

Представники Midea Group підкреслюють, що активно співпрацюють з розробниками HarmonyOS, і вже надають покупцям ряд додаткових послуг і сценаріїв використання різних домашніх пристроїв. За запевненням фахівців бренду користувачеві знадобиться всього близько трьох секунд для включення нового приладу в домашню екосистему і взаємодії з ним.

У розширений 55спісок пристроїв Midea з підтримкою мобільної ОС HUAWEI увійшли бойлери, газові колонки, водоочисники, електричні плити і посудомийні машини. Нещодавно компанія вже представила місткий дводверний холодильник об’ємом 603 літри, який працює під управлінням HarmonyOS. Список умінь цієї моделі включає онлайн-доступ до книги рецептів, а також можливість відстеження ступеня свіжості розміщених всередині продуктів.