Смартфони iPhone 13 можуть отримати дисплеї як у Apple Watch

У новому звіті Марка Ґурмана з Bloomberg йдеться, що iPhone 13 може отримати функцію Always-On Display, що вже є в деяких Apple Watch і давно наявна в телефонах Android. Ґурман зазначив, що смартфони матимуть покращений час автономної роботи, меншу виїмку на екрані, кращий запис відео, частоту оновлення 120 Гц і швидший чип A15. До речі, ми вирахували дату презентації iPhone 13. Ви можете також зробити ставку у коментарях і перевірити свою інтуїцію вже восени.

Це не перший витік інформації про те, що Apple працює над постійно ввімкненими екранами для майбутніх iPhone. Інсайдер Макс Вайнбах натякнув на це у лютому цього року. А також, що Apple може використовувати в майбутніх iPhone такі ж низькотемпературні полікристалічні оксидні (LTPO) панелі, що є у годинниках.

Це збігається з попереднім звітом Bloomberg про те, що «принаймні, один» з чотирьох нових iPhone матиме дисплей LTPO. Технологія динамічно регулює частоту оновлення екрана годинника, щоб продовжити термін служби акумулятора. Аналітик Мінґ-Чі Куо також вже говорив, що iPhone Pro, які з’являться в цьому році, матимуть дисплеї LTPO і частоту оновлення 120 Гц. Нагадаємо, що Apple знову звинуватили у сповільненні iPhone.

Крім цього, Ґурман повідомив, що Apple, ймовірно, анонсує нові MacBook Pro цієї осені. Швидше за все, це відбудеться у жовтні або листопаді. За його словами, виробництво комп’ютерів почнеться в третьому кварталі.