Посвідчення УБД буде інтегровано в сервіс "Дія" у жовтні - Мінветеранів

У Міністерстві України у справах ветеранів заявляють, що посвідчення учасника бойових дій (УБД) будуть інтегровані в онлайн-систему "Дія" вже у жовтні цього року.

"Після запуску державного реєстру ветеранів ми плануємо у жовтні представити посвідчення учасника бойових дій в онлайн-сервісі державних послуг "Дія". Крім того, в застосунку будуть не лише посвідчення учасника бойових дій, а всіх категорій, якими ми займаємося. Це буде початком й інструментом для подальших сервісів", - йдеться у повідомленні прес-служби міністерства.

Наразі Мінветеранів також розробляє концепцію та опрацьовує реалізацію пільгового електронного квитка, який буде реалізований за допомогою сервісу "Дія".

Крім того, відомство працює над запуском онлайн-платформи підтримки ветеранської підприємницької ініціативи G2VEI (Government to Veterans Entrepreneurial Initiatives), яка має дати захисникам України рівні можливості, незалежно від географії проживання, для початку власного бізнесу.

"Ми хочемо об'єднати низку онлайн-платформ, які наразі створені, щоб максимально розширити аудиторію для доступу до цих сервісів. Тут будуть зібрані всі інструменти державної підтримки, зокрема в регіонах, а також від міжнародних організацій", - наголошують у міністерстві.