Мінветеранів планує додати у “Дію” посвідчення учасника бойових дій

В онлайн-сервісі державних послуг “Дія” з’явиться посвідчення учасника бойових дій (УБД).

Передбачається, що у “Дії” будуть доступні не тільки посвідчення учасника бойових дій, а всіх категорій, якими опікується Міністерство у справах ветеранів.

“Після запуску державного реєстру ветеранів ми плануємо у жовтні презентувати посвідчення учасника бойових дій в онлайн-сервісі державних послуг “Дія”, – цитує пресслужба відомства слова заступника голови відомства з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Володимира Левчука.

Крім того, Мінветеранів готує концепцію і пропрацьовує реалізацію пільгового електронного квитка, який буде реалізований за допомогою “Дії”.

В Україні тепер можна змінити місце реєстрації онлайн: як це зробити

Водночас Володимир Левчук зазначив, що Мінветеранів працює над запуском онлайн платформи підтримки ветеранської підприємницької ініціативи, яка надасть захисникам України рівні можливості для започаткування власної справи.

Він також підкреслив, що міністерство хоче об’єднати низку онлайн платформ, які наразі створені, щоб максимально розширити аудиторію для доступу до цих сервісів. Там будуть зібрані всі інструменти державної підтримки, зокрема, у регіонах та від міжнародних організацій.

Нагадаємо, у додатку “Дія” з’явилися перші цифрові COVID-сертифікати про вакцинацію від коронавірусу.

Раніше Верховна Рада ухвалила у другому читанні та в цілому законопроєкт №4303 про стимулювання розвитку цифрової економіки в Україні. Зокрема, він стосується запровадження спеціального правового режиму для “Дія.City” і визначає його правові засади.

Крім того, Міністерство цифрової трансформації створило окремий портал для перевірки авто.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.