У жовтні в «Дії» з’явиться посвідчення учасника бойових дій, там же має бути і пільговий квиток

Про це повідомив заступник міністра у справах ветеранів з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Володимир Левчук.

За його словами, після запуску державного реєстру ветеранів міністерство планує у жовтні презентувати посвідчення учасника бойових дій у «Дії». У додатку будуть посвідчення всіх категорій, якими опікується Мінветеранів.

«Це буде початком й інструментом для подальших сервісів. Також зараз Мінветеранів розробляє концепцію і пропрацьовує реалізацію пільгового електронного квитка, який буде реалізований за допомогою сервісу "Дія"», — розповів Левчук.

Також він зазначив, що його відомство працює над запуском онлайн платформи підтримки ветеранської підприємницької ініціативи G2VEI (Government to Veterans Entrepreneurial Initiatives). Вона має надати українським військовим «рівні можливості» для започаткування власного бізнесу.

«Ми хочемо об’єднати низку онлайн-платформ, які наразі створені, щоб максимально розширити аудиторію для доступу до цих сервісів. Тут будуть зібрані всі інструменти державної підтримки, в тому числі й в регіонах, а також від міжнародних організацій», — додав заступник міністра.

Електронні документи для українців17 лютого Верховна Рада прирівняла електронні водійські права в «Дії» до паперових. Зокрема, українські водії зможуть показувати правоохоронцям електронне посвідчення водія, електронне свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу та договір обов’язкового страхування (автоцивілку). Також українці тепер можуть через «Дію» замовити, обміняти чи продовжити водійські права.

У застосунку в тестовому режимі також запустили реєстрацію місця проживання онлайн і профіль виборця, завдяки якому можна перевірити місце реєстрації та адресу голосування. Окрім того, у «Дію» додали електронні варіанти індивідуального податкового номера (ІПН) та довідки внутрішньо переміщеної особи. Також за допомогою додатка можна записатися в чергу на вакцинацію проти COVID-19.