Zoom планує придбати компанію-провайдера хмарних послуг за майже 15 мільйонів доларів

Американська комунікаційно-технологічна компанія Zoom Video Communications купує провайдера “хмарного” програмного забезпечення Five9 Inc.

Зазначається, що компанія купує постачальника хмарних послуг, який міг би підтримати її популярний додаток для відеоконференцій.

За інформацією CNBC загальна вартість угоди становить 14,7 мільярда доларів. За її умовами, 5 акціонерів Five9 отримають 0,5533 звичайних акцій Zoom класу А. При цьому, угоду мають схвалити акціонери Zoom. Після її підписання компанія хмарних послуг стане операційною одиницею Zoom.

Ми постійно шукаємо шляхи вдосконалення нашої платформи, а її поповнення Five9 – це природний варіант, який забезпечить ще більше щастя для наших клієнтів.

Ерік Юань виконавчий директор ZOOM

Наразі серед клієнтів Five9 є такі компанії, як Under Armour, Citrix, Athena Health та Lululemon.

Компанія Zoom подорожчала на 30 млрд доларів в період пандемії коронавірусу

За останні 16 місяців Zoom стрімко зросла у собівартості, оскільки через пандемію коронавірусу COVID-19 і дистанційну роботу працівники майже усіх галузей спілкувалися з віддалених місць через відеоконференції Zoom.

Нагадаємо, що оцінка китайської компанії ByteDance, що володіє соціальною відеоплатформою TikTok, зросла як мінімум на третину і перевищила $ 100 млрд.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.