Конфлікт Білого дому і Facebook вийшов на новий рівень: Байден наполягає на дезінформації

Президент США Джозеф Байден вирішив пояснити свою позицію у зв'язку з конфліктом із мережею Facebook. Він підкреслив, що мав на увазі саме те, що сказав по відношенню до соцмережі, яка на думку 46-го президента США «вбиває людей», дозволяючи дезінформувати підписників про вакцину проти Covid-19. Трансляцію його виступу опубліковано на YouTube-каналі Forbes.

Президент США вказав на те, що 60% недостовірної інформації на FB щодо вакцинації було опубліковано 12 особами.

«Facebook не вбиває людей. Ці 12 осіб поширюють дезінформацію. Той, хто прислухається до неї, постраждає. Це вбиває людей, ця невірна інформація. Я сподіваюся, що Facebook замість того, щоб приймати це на свій рахунок, якимось чином щось зробить з дезінформацією », - сказав Байден.

Раніше Байден заявив, що такі платформи, як Facebook, «вбивають людей», дозволяючи дезінформувати про вакцину проти Covid-19. Віцепрезидент Facebook Гай Розен, в свою чергу, спростував ці заяви, написавши у своєму блозі, що невпевненість у вакцинації серед користувачів США знизилася на 50%, а 85% користувачів заявили, що пройшли або хотіли б пройти вакцинацію від Covid-19.

Сварка між Білим домом і Facebook сталася наступного дня після того, як прессекретарка Білого дому Джен Дженніфер Псакі заявила журналістам під час щоденного брифінгу, що адміністрація президента Байдена «регулярно переглядає соціальні мережі» і «позначає» повідомлення, що містять дезінформацію з питань, пов'язаних з Covid-19.

Ця заява викликала хвилю негативної реакції серед консерваторів, які давно стверджували, що Facebook часто піддає їх цензурі за їхні політичні переконання.