США, ЄС та Канада звинуватили Китай у кібератаці на Microsoft

За їхніми даними, хакери, які здійснили березневу атаку, працюють на Міністерство державної безпеки КНР.

США, Євросоюз та Канада офіційно звинуватили Китай у кібератаці на Microsoft.

Як йдеться у заяві на сайті Білого дому, «США вже давно стурбовані безвідповідальною та дестабілізуючою поведінкою Китайської Народної Республіки в кіберпросторі».

«Уряд Сполучених Штатів, разом із нашими союзниками та партнерами, офіційно та з високим рівнем увпевненості приписує зловмисну ​​кіберкампанію, яка використала вразливості на сервері Microsoft Exchange, розкриту в березні, зловмисним хакерам пов'язаних із Міністерством державної безпеки. Ми висловили занепокоєння як щодо інциденту з Microsoft, так і щодо ширшої шкідливої ​​кібердіяльності КНР, пов'язаної із вищими урядовцями, даючи зрозуміти, що дії КНР загрожують безпеці, довірі та стабільності в кіберпросторі. США та наші союзники та партнери не виключають подальших дій щодо притягнення КНР до відповідальності», – зазначено в повідомленні.

В Адміністрації президента США повідомили, що разом із ЄС, партнерами по НАТО та іншими партнерамиЧитати все за адресою:https://ms.detector.media/kiberbezpeka/post/27807/2021-07-20-ssha-ies-ta-kanada-zvynuvatyly-kytay-u-kiberatatsi-na-microsoft/