Xiaomi представила розумний очищувач води Mi Water Purifier 1200G

Компанія Xiaomi представила свій новий продукт із серії очищувачів води – Xiaomi Mi Water Purifier 1200G. Ґаджет поставляється з технологією фільтрації з подвійним зворотним осмосом, яка, згідно із заявами компанії, досягла високих показників витрати води, співвідношення чистої й стічної води і терміну служби фільтра.

Швидкість подачі води становить 3.2 літри за хвилину, і потрібно близько 3 с, щоб наповнити склянку ємністю 150 мл. Літровий чайник заповнюється за 18.9 с. Компанія заявляє, що стічні води, що пройшли через основний фільтраційний елемент зворотного осмосу, потім фільтруються допоміжним елементом зворотного осмосу. Співвідношення чистої і стічної води становить від 5:1 до 3:1 залежно від режиму. Стічні води можна використовувати для миття посуду, поливу квітів і миття підлоги. Вторинний фільтраційний елемент зворотного осмосу захищає основний фільтраційний елемент. Очищувач містить вісім рівнів глибокої фільтрації, які можуть ефективно фільтрувати шкідливі речовини, як-от бактерії, важкі метали, дезінфекційні засоби, і ретельно очищати воду за відповідними вимогами якості до питної води.

Xiaomi Mi Water Purifier 1200G вже доступний за попереднім замовленням, а у продаж надійде з 26 липня. Ціна за пристрій становить ¥ 2 999. Це приблизно ₴ 12 580 (€ 393 або $ 463).