Ще 14 смартфонів Huawei і Honor отримали HarmonyOS 2.0

2 червня 2021 року китайська компанія Huawei анонсувала HarmonyOS, свою власну мобільну операційну систему, розроблену в якості альтернативи Android. Тоді ж компанія оголосила про запуск наймасштабнішої в своїй історії програми оновлення. До другої половини наступного року Huawei планує оновити до HarmonyOS понад 100 моделей своїх пристроїв – від смартфонів і планшетів до смарт-екранів і переносної електроніки. Причому, перейти з Android на HarmonyOS зможуть не тільки пристрої Huawei, але й Honor, колишнього суббренда китайської компанії, який в кінці минулого року відокремився в незалежний бренд.

Сьогодні стало відомо, що Huawei запускає четвертий етап оновлення, в рамках якого перейти на HarmonyOS можуть ще 14 старих моделей мобільних пристроїв Huawei і Honor. Правда, поки оновлення доступне тільки у вигляді бета-версії для внутрішнього тестування. Стати учасником програми тестування HarmonyOS може будь-хто. Для цього достатньо зареєструватися в програмі через додаток Pollen Club або Member Center.

Список пристроїв, які можуть отримати HarmonyOS на четвертому етапі оновлення, виглядає наступним чином: Huawei P20;

Huawei Mate 10;

Huawei P20 Pro;

Huawei Mate 10 Pro;

Huawei nova 5i;

Huawei Mate 10 Porsche Design;

Huawei nova 4;

Huawei Mate RS Porsche Design;

Huawei nova 4e;

Honor X10;

Honor 30S;

Honor X10 Max;

Honor 30 Youth Edition;

Honor Play 4. До речі, HarmonyOS демонструє рекордні темпи оновлення. За місяць кількість активних користувачів нової операційної системи перевалила за 25 мільйонів і це не межа.