Як у WhatsApp відправляти фото та відео в повному розмірі

Популярний месенджер WhatsApp пересилає мультимедійні файли зі значним стисненням для економії місця на своїх серверах та мобільного трафіку, а також пришвидшення завантаження контенту користувачами. Однак через це часто файли стають непридатними для використання в інших програмах. Наприклад, дрібний шрифт в документах може стати нечитабельним та непридатним для друку. Щоб пересилати фото та відео в повному розмірі необхідно відсилати їх як вкладений документ. Для цього потрібно замість натиснення на іконку галереї обрати іконку документа.

Таким чином, наприклад, фотографія 12 мегапікселів пересилається без змін у вихідній роздільній здатності 4096×3072 пікселів та розміром файлу близько 4 МБ. При відправці цієї ж фотографії через галерею вона стискається до 1280х960 з розміром файлу близько 130 КБ.

Переслані у вигляді документу файли не вийде переглянути безпосередньо в чаті WhatsApp. Їх необхідно спершу завантажити в пам’ять гаджета та переглядати в галереї або в файловому менеджері смартфона.

Максимальний розмір файлу, який WhatsApp дозволяє пересилати у вигляді документа складає 100 МБ.