Бездротові навушники Xiaomi QCY T12: немає межі досконалості

Компанія Xiaomi випускає пристойне число навушників, як під своїм брендом, так і під суббрендом, скажімо так “підвідомчих” головної організації компаній)

На цей раз мені вдалося відібрати для огляду у моєї дружини одну з останніх версій навушників від QCY, які отримали цікавий апргрейд). Загалом, представляємо вашій увазі бездротові навушники Xiaomi QCY T12!

Мінімалістичний картонна коробка із зображенням на лицьовій стороні самих навушників, компанії та інформації про особливості. На зворотному боці характеристики моделі на китайській мові, посилання на офіційні ресурси і додаток.

Давайте разу розглянемо характеристики, якими володіє дана модель:

Опір 32 Ом,

Драйвер 13 мм,

Підключення Bluetooth 5.1,

Частотний діапазон 20-20к Гц,

Протокол Bluetooth: AAC і SBC,

Батарея 45 mAh навушники (380 mAh основа),

Час зарядки 90 хв,

Час роботи 6 годин,

Вага 4,5 (34) грами Бічні грані радують насиченим помаранчевим кольором з найменуванням виробника!) Але давайте розбиратися, що ж в коробці!)

І ви будете здивовані, що для оптимізації вартості навушників, в коробці відсутній зарядний Type-C кабель!

Хоча кожен навушник і основа запаковані індивідуально в плівку!) Оригінальним рішенням виробника стала відсутність кришки, навушники на магнітах щільно сидять на базі, спокійно заряджаючись від неї) Дно бази являє собою інформацію про сертифікацію товару і роз’єм для зарядки) В цілому як основа, так і навушники виглядають стильно, глянсовий пластик звичайно виглядає звичайно менш презентабельним, в разі, якби використовувався матовий, але в цілому ціна-якість влаштовують дуже навіть суттєво) Самі навушники виконані з якісного матеріалу, при використанні не чути ніяких скрипи.

А металева сіточка на звуководом в цілому вселяє довіру при використанні)) У нижній частині навушників два контакти для зарядки і мікрофон. Для відповіді, якщо телефон десь далеко, можна натиснути на верхню частину будь-якого “вуха” і починати спілкуватися.

При тесті дзвінка, скажу відразу, що співрозмовника чути досить добре, мікрофон працює на всі 100%! При знаходженні на зарядці, світлодіоди в вухах світяться червоним, коли батарея повністю зарядилася, індикатор змінює колір на зелений. В цілому варто відзначити, що навушники є хороший бюджетний варіант TWS навушників, в порівнянні з версією Т8 дружина не зазначила особливої ​​різниці, як по розмові, так і по відтворенню музики. Ціна 670 гривень