У Windows 11 з’явилася нова програма «Чат»

Власники Windows 11 матимуть можливість користуватися вбудованою програмою «Чат», щойно нова операційна система стане доступною для усіх охочих восени 2021 року. І от вчора, компанія Microsoft розпочала розгортання цієї нової програми для інсайдерів Windows 11. Це вбудована програма, що використовує нову архітектуру Microsoft Teams, в якому з’явиться функція «Walkie-Talkie» – Edge WebView2.

На даний момент програма підтримуватиме тільки розмови в чаті, але Microsoft планує додати підтримку аудіо та відеодзвінків, зборів, спільного використання екрана і багато іншого. В інсайдерській версії Windows 11 має з’явиться іконка програми «Чат». Проте, її також можна буде запустити за допомогою поєднання клавіш «Win + C». Програма відкриється у вікні, яке відображатиметься над панеллю задач. Однак, ви зможете відкрити всі вікна, натиснувши «відкрити Microsoft Teams» у вікні «Чат».

Програма підтримує нативні повідомлення Windows, а також вбудовані відповіді. Ви зможете приймати або відхиляти виклики прямо з повідомлень. Щоб почати спілкування з вашими особистими контактами, програма запропонує вам синхронізувати адресну книгу зі Skype та Outlook. Але ви також зможете почати спілкування з ким завгодно, ввівши адресу електронної пошти або номер мобільного телефона. Якщо ваші контакти ще не зареєстровані в Teams, вони отримають запрошення, щоб приєднатися.

У майбутньому, Microsoft планує зробити цю програму для Windows 11 з якісним інтерфейсом, з підтримкою режиму «Разом» і живими реакціями на зборах, а також можливістю ділитися своїм екраном та перетягувати фотографії, відео й інші файли.