Як активувати ізоляцію голосу на iPhone

У iOS 15 з’явилася технологія поліпшення якості голосу при комунікаціях. Якщо точніше, таких технології дві – це “ізоляція голосу” та “широкий спектр”. Ось як вони поліпшують якість звучання голосу та ось як їх активувати.

Ізоляція голосу має на меті зробити розмови в гучному середовищі значно комфортнішими. Вона прибирає гучні фонові звуки, наприклад, будівництва поруч чи проїжджаючих автомобілів. З цією функцією абонент на іншому кінці чує лише голос свого співрозмовника.

Функція “широкого спектру” у iOS 15 виконує протилежну задачу – замість прибирання шумів вона підсилює їх. Ідея в тому, щоб можна було краще чути слабкі звуки. Наприклад, щоб було краще чути людину, яка говорить десь на відстані від телефону.

Функції ізоляції голосу та широкого спектру працюють під час комунікації через FaceTime. Їхні налаштування з’являються лише під час голосового дзвінка.

Під час голосової розмови по Facetime потягніть вниз шторку центру налаштувань та натисніть на іконку мікрофона. Оберіть потрібний режим.

Хоча ці дві функції працюють у FaceTime, вони не ексклюзивні для цієї програми. Їх можна використовувати у будь-яких додатках голосової або відеокомунікації, розробники яких вбудували підтримку такої функціональності.