Банківська служба безпеки попередила українців про фейковий сайт, який використовує логотип Приватбанку

Приватбанк виявив фейковий сайт, який має ознаки шахрайської схеми. Сайт незаконно використовує дизайн і логотип ПБ і зареєстрований невідомими особами в США.

Про це повідомила служба безпеки ПриватБанку, яка закликала українців бути пильними. До схеми шахраї залучили сайт https://p-invest.site. Після аналізу структури та контенту інтернет-ресурсу фахівці заявили, що сайт створений аферистами.

Так, сайт використовує посилання на нереальні інвестиційні проєкти, обіцяє високу прибутковість від імені реальних компаній без їх згоди та незаконно використовує айдентику банку та інших юридичних осіб.шахраї пропонують громадянам до $8500 на місяць доходу від інвестицій в національні компанії на кшталт "Укрнафта" і "Дніпровського металургійного заводу". Таким чином, зроблено акцент на серйозні та всіма відомі підприємства, що додає шахраям "бонус довірливості".

Далі йде банальна схема щодо заповнення анкети з персональними даними. Отримавши анкету "клієнта" слідує фідбек від оператора" кол-центру", які застосовують соціальну інженерію з виманювання грошей.

Нагадаємо, шахраям, яких викрили на крадіжці 17 мільйонів гривень у жителів Києва, повідомили про підозру. Аферисти, за відомостями правоохоронців, причетні до 8 епізодів викрадення грошей.

Раніше повідомлялося, що харківські правоохоронці встановили особу зловмисника, який скоїв напад на пункт з обміну валюти та виніс звідти 1 мільйон 600 тисяч гривень. Під час пограбування постраждала жінка-касир.

Також повідомлялося, що громадянин з гранатою пішов на пункт обміну валют. У Києві він намагався підірвати установу на вулиці Наталії Ужвій, 12.

Крім того, зловмиснику, який Пенсіонеру обміняв 100 доларову купюру на 400 гривень, "світить" стаття за шахрайство. Радує те, що в Києві даний "промисел" правоохоронці почали активно припиняти.