Стали відомі характеристики Apple iPad Mini 6

Багато джерел вже підтвердили, що Apple випустить планшет iPad Mini наступного покоління в кінці цього року. Тепер стала відома нова інформація про цей прийдешній планшет.

Очікується, що в новому iPad mini з кодовою назвою J310 Apple планує використовувати однокристальних систем Apple A15 Bionic, як і в нових смартфонах iPhone 13, які повинні бути представлені в вересні цього року.

Apple A15 Bionic буде проводитися з використанням 5-нанометрового технологічного процесу, при цьому Apple також працює над більш потужною версією цієї платформи під назвою A15X, яка буде використовуватися в інших моделях iPad.

Джерела повідомляють, що новий iPad mini також отримає роз’єм USB-C замість Lightning в нижній частині, як і iPad Pro, і останній iPad Air.

Це дозволить використовувати з iPad mini великий перелік периферійних пристроїв і аксесуарів. Крім того, оновлений iPad mini також буде оснащений магнітним роз’ємом Smart Connector. Тобто Apple планує випустити аксесуари з підтримкою Smart Connector для нового iPad mini.

Раніше редактор авторитетного ресурсу Bloomberg Марк Гурман (Mark Gurman) заявив, що iPad Mini 6 отримає «найбільший редизайн за дев’ятирічну історію пристрою».

Він також першим відзначив, що Apple оснастить новий iPad Mini однокристальною системою лінійки Apple A, щоб рознести по продуктивності новинку і iPad Pro, побудований на базі SoC Apple M1.