Google Bookmarks: компанія закриває ще один сервіс

Компанія Google закрила вже достатню кількість своїх сервісів та експериментальних проєктів. Аж ось настала черга ще одного. Йдеться про сервіс зберігання закладок Google Bookmarks. Нагадаємо, що його запустили в роботу в далекому 2005 році.

Чим був особливий Google Bookmarks? З його допомогою, користувачі могли додавати в закладки посилання або замітки. А потім отримувати до них доступ з будь-якого пристрою. Проте, з розвитком функціональності браузера, всі популярні з них вже мають аналогічні функції, і навіть більше. Зокрема, йдеться про синхронізацію між пристроями користувача. Крім того, в Chrome тестують функцію миттєвого відновлення вкладок після закриття браузера. А в Chrome для ПК з’явиться функція «Скріншот». З урахуванням цих фактів, сервісом зберігання закладок перестали користуватися повною мірою і Google вирішив закрити його. Це станеться 30 вересня 2021 року.

Разом з тим, закриття сервісу може безпосередньо вплинути на інші програми, якими ми ще користуємося. Зокрема, збережені розташування в Google Maps фактично зберігаються в Google Bookmarks. А значить, припинення його роботи може вплинути на ці збережені розташування. Маємо надію, що компанія потурбується про це до того, як сервіс перестане працювати.