YouTube запускає нову систему донатів Super Thanks

У користувачів YouTube скоро з’явиться новий спосіб підтримати своїх улюблених авторів. Відеосервіс анонсував новий інструмент під назвою Super Thanks, який дозволяє фінансово винагороджувати творців контенту. Наразі, ця функція проходить тестування. До речі, у відеосервісу нещодавно з’явився новий інтерфейс для Android та iOS.

Нова можливість дозволяє користувачам надсилати авторам гроші – $ 2, $ 5, $ 10 або $ 50, чи еквівалент цієї суми в національній валюті. Коли користувач вибере один з чотирьох варіантів заохочення, він побачить на екрані яскраву анімацію, а під відео в розділі коментарів з’явиться виділений коментар з його іменем. Творці контенту зможуть відповідати на ці повідомлення, так само як і на звичайні коментарі.

YouTube тестував цю можливість під назвою Viewer Applause упродовж року. Тепер вона називається Super Thanks і доступна для тестування користувачам в 68 країнах світу у версії YouTube для браузера, а також Android та iOS-застосунках. Super Thanks – це четвертий варіант прямих заохочень для авторів, який пропонує відеосервіс. Крім цього існують платні підписки на канали, супер-стікери й супер-чат. Однак, два останні варіанти працюють тільки під час трансляцій.

Наразі, користувачам доступна одна з чотирьох сум, якою вони можуть віддячити автору за контент. Проте, YouTube не заперечує ймовірність того, що в майбутньому буде додана можливість вручну задавати суму заохочення. Між іншим, YouTube та BTS запустили танцювальний челендж на YouTube Shorts. Окрім того, відеосервіс придбав платформу simsim, яка подібна на TikTok.