Instagram автоматично перекладатиме текст у Stories

Користувачі проводять дедалі більше часу в своїх акаунтах в Instagram. Ці процеси поглибилися ще з початку пандемії. Компанія використовує свій офіційний блог, щоб розкрити деталі про нову цікаву функцію, яка незабаром стане доступною для всіх акаунтів.

Тепер Instagram дозволяє автоматично перекладати текст із Instagram Stories на більш ніж 90 різних мов. На цьому етапі ця функція не може бути застосована до аудіо, але не виключено, що така інтеграція стане реальністю в найближчі місяці. Також цікаво: TikTok завантажено 3 млрд разів – разом для Android та iOS

Instagram скасував чергове обмеження для творців Stories Використання нового інструменту перекладу вимагає одного натискання кнопки «Переглянути переклад». Після вибору символу зміст історії буде автоматично перекладено, подібно до аналогічної функції у Facebook. Таким чином, ви зможете зрозуміти, що містять інші Instagram Stories, навіть якщо вони доступні лише іноземними мовами. Самі переклади виконуються за допомогою алгоритмів штучного інтелекту.

Залишається сподіватися, що це не інтелект перекладача Microsoft Bing.

Facebook допомагає з розвитком побутових роботів-помічників