Держкіно зайнялося системою обліку електронних квитків

Згідно з даними системи «Прозорро», Державне агентство з питань кіно 15 липня уклало угоду з ТОВ «‎Маестро Тікет Систем»‎ на створення Єдиної державної системи електронного обліку квитків за 2,57 млн ​​грн. Договір передбачає, що систему розроблять і запровадять у цьому році.

Метою розробки є постійна можливість отримувати реальну інформацію про кількість продажів квитків на всі сеанси. Згідно з інформацією, закупівлю провели відповідно до переговорної процедури, без торгів, посилаючись на відсутність конкуренції з технічних причин. В обгрунтуванні замовник послався на рішення Ради щодо державної підтримки кінематографії №140 від 14 травня 2021 року.

Таким рішенням ВР надала підтримку «‎Маестро Тікет Систем»‎ у вигляді державної субсидії в обсязі 2,57 млн ​​грн для популяризації національних фільмів. Зокрема на розробку і впровадження системи «‎Єдиний електронний квиток».

Раніше ми повідомляли, що Держкіно дозволило показ російських фільмів.

Також ми писали, що Національний центр Олександра Довженка оприлюднив рейтинг 100 найкращих українських фільмів усіх часів.