Google Maps навчився передбачати завантаженість громадського транспорту

У Google Maps з’явилася функція передбачення завантаженості громадського транспорту. Нова функція доступна у 200 містах світу, зокрема й у Києві.

Як повідомляють у Google, під час пошуку маршруту користувач бачитиме прогноз завантаженості транспорту, що базується на оцінках інших пасажирів, які користувалися конкретним автобусом, потягом чи метро.

Зокрема, відтепер додаток тепер позначатиме, до якого вагону метро краще сісти. Також користувач зможе подивитися можливі затори, затримки маршруту та час у дорозі. Розробники кажуть, що людина може дізнатися про можливі затримки ще до того, як дістанеться зупинки. Нова функція вже доступна для користувачів Android та iOS.

Що відомо Додаток Google Maps почне направляти водіїв маршрутами, за якими їх автівки генеруватимуть найнижчі викиди вуглецю. 14 грудня стався глобальний збій у роботі сервісів Google по всьому світу. В українському сегменті Goole, зокрема, спостерігалися перебої в роботі пошти Gmail, Youtube, хмари Google Drive, Google Docs, карт Google Maps. Згодом сервіси відновили свою роботу. У компанії повідомили, що збій стався через проблеми з квотою внутрішнього сховища. Читайте також Які фільми та книжки найчастіше гуглили українці у 2020 році

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: story@suspilne.media. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!