Amazon, HBO та Сall of Duty. Найбільші англомовні вебсайти припинили роботу через невідомий збій

Значна частина англомовного сегменту Інтернету постраждала від невідомого збою.

Про це повідомляє The Independent.

Серед ресурсів, які припинили роботу через збій сервіси Amazon, HBO, сайти великих американських та британських банків, відеоігрові сервіси Steam та Сall of Duty.

Усі ресурси, які зазнали збоїв у роботі, співпрацювали з технологічною компанією Akamai Technologies, яка надає послуги з розробки та адміністрування систем штучного інтелекту.

Представники Akamai Technologies заявили, що не міг бути результатом кібератаки та зазначили, що компанія працює над "пом'якшенням наслідків".

Що відомо Користувачі месенджеру Telegram повідомили про проблеми у його роботі. Зокрема, близько пів години вони не могли відправляти та приймати повідомлення. Удень 16 грудня у роботі месенджера Telegram стався збій, користувачі повідомляли про проблеми з відправленням та отриманням повідомлень. За пару годин його робота відновилась. 14 грудня стався глобальний збій у роботі сервісів Google по всьому світу. В українському сегменті Goole, зокрема, спостерігалися перебої в роботі пошти Gmail, Youtube, хмари Google Drive, Google Docs, карт Google Maps. У соціальній мережі Clubhouse стався витік даних. Невідомий користувач зміг транслювати аудіочати відразу з кількох кімнат для обговорення на сторонній сайт. Найпопулярніший пошуковий сервіс Google повідомив, що має намір зовсім відмовитися від технологій відстеження користувачів в Chrome. Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: story@suspilne.media. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!