Microsoft випустила попередню збірку Windows 11 з вбудованими чатами Teams

Microsoft випустила наступну попередню збірку Windows 11 для учасників програми Windows Insider, додавши месенджер Teams прямо на панель завдань.

Не секрет, що Skype втратив актуальність для Microsoft — колись популярного сервісу онлайн-дзвінків і відеоконференцій, за який компанія свого часу виклала значні 8,5 мільярда доларів, не знайшлося місця в Windows 11. А ось месенджер Teams, які в травні відкрили для особистого використання, навпаки вийшов на перший план і став новою надією для компанії. У Windows 11 додаток Microsoft Teams посів чільне місце — його інтегрували прямо в панель завдань. У більш ранніх тестових збірках Windows 11 інтеграція з Microsoft Teams була відсутня, але у свіжій збірці, що вийшла 20 червня, її додали. Поки ПЗ доступне тільки в США для обмеженого числа користувачів і лише англійською мовою.

Teams в Windows 11 можна запустити прямо з панелі завдань. Крім того, до чату можна швидко перейти з будь-якого екрану ОС за допомогою поєднання клавіш Win-C. За допомогою Teams можна буде відправляти повідомлення навіть тим, хто не користується програмою. В такому випадку повідомлення будуть приходити по електронній пошті або по SMS. Також доступна можливість синхронізації контактів з Skype і Outlook.

Впровадження всіх обіцяних функцій буде проходити поступово, уточнив представник компанії Брендон Леблан в офіційному блозі. Спочатку користувачі можуть додавати контакти, а також спілкуватися тільки в індивідуальних і групових чатах. Підтримку голосових дзвінків і відеозустрічок, спільного використання екрана і інші можливості обіцяють додати «в найближчі тижні».

Фінальна версія Windows 11 вийде цієї осені — в промо-матеріалах ОС фігурувала дата 20 жовтня. Але безкоштовний апдейт для власників “десятки” не вийде раніше 2022 року.