Clubhouse відмовився від системи запрошень

Засновники голосової соцмережі Clubhouse Пол Девісон і Рохан Сет оголосили, що тепер соцмережа відкрита для реєстрації нових користувачів без системи запрошень.

Про це вони повідомили в офіційному блозі компанії.

«Близько року тому ми опублікували свій перший допис у блозі. Через дванадцять зовсім не нудних місяців ми раді повідомити, що Clubhouse вже вийшов з бета-версії, відкритий для всіх і готовий розпочати наступний розділ.

Це означає, що ми видалили нашу систему списків очікування», — йдеться у повідомленні засновників Clubhouse.

«Ми завжди хотіли, щоб соцмережа була відкрита. Кожна людина в світі має мати доступ до змістовних розмов. А кращі кімнати — це ті, де ви зустрічаєтеся з людьми далеко за межами вашого кола спілкування, з дуже різними поглядами і життєвим досвідом, які змінюють ваш погляд на світ», — додали вони.

Читайте також: Facebook і Instagram виплатять понад $1 млрд авторам контенту

Пол Девісон і Рохан Сет пояснили систему запрошень і листів очікування тим, що необхідно було розмірено виростити Clubhouse, зберігши під час масштабування «важливі речі».

«Система інвайтів була важливою частиною нашої ранньої історії», — сказали вони.

Як пише The Verge з посиланням на представника Clubhouse, у списку очікування перебуває близько 10 млн осіб. Пізніше вони будуть додані в додаток, але можуть перереєструватися і самостійно.