Apple вже завтра може презентувати перший iPhone з 1 терабайтом пам’яті

Завтра, 14 вересня, американська компанія Apple, імовірно, презентує перший iPhone із внутрішньою пам’яттю 1 Тб. Про це повідомляє УНН із посиланням на The Verge.

Деталі

За даними аналітика Мінг-Чі Куо, нові iPhone 13 Pro и iPhone 13 Pro Max матимуть пам'ять 1 Тб. Окрім цього, моделі iPhone 13 та iPhone 13 mini матимуть внутрішню пам'ять 128, 256 і 512 ГБ, але не 64 ГБ.

Також прогнозують, що компанія Apple у вівторок презентує AirPods 3, проте і далі випускатимуть AirPods 2.

Зазначають, що нові телефони такого самого розміру, що й торішні пристрої, але матимуть швидший процесор, покращені камери з надширококутним об'єктивом і кращий оптичний зум для відеозапису.

Презентацію нових моделей iPhone розпочнуть 14 вересня о 13:00 за східноєвропейським часом, її транслюватимуть в Apple Park.

Нагадаємо

Американська компанія Apple планує встановлювати на iPhone програмне забезпечення з виявлення зображень жорстокого поводження з дітьми та порнографії.

Система безперервно скануватиме фотографії та відео користувачів iPhone і порівнювати їх з наявною базою. Завдяки новій системі, кожній фотографії надаватимуть “ваучер безпеки”, на якому буде позначено, чи є зображення підозрілим. Щойно певна кількість знімків отримуватиме позначку підозрілих, Apple дозволить розшифрувати їх. Як відомо, у разі виявленя незаконних фото або відео, відомості про це передаватимуться відповідним органам.