Додаток Google Files отримав функцію автоматичного видалення файлів

Мобільний застосунок Google Files вже пропонує рекомендації з очищення, які допоможуть вам позбавитися від непотрібних файлів і великих медіафайлів одним дотиком. В останньому оновленні з’явилася ще одна корисна функція – «Розумне сховище» для автоматичного видалення резервних копій фото і відео.

Програма відкриває спливне вікно з виділенням нової функції, щойно вона стає доступною на вашому пристрої. У цьому вікні зазначено: «Автоматично видаляти резервні копії носіїв, активувавши «Розумне сховище» в налаштуваннях».

Потім ви можете натиснути кнопку меню в правому куті програми та вибрати параметр «Налаштування», щоб отримати доступ до нової функції. На сторінці налаштувань ви знайдете новий перемикач «Розумне сховище» в розділі «Очистити». Ви можете натиснути на перемикач поряд з опцією, щоб ввімкнути цю функцію. Тоді вона автоматично видалить фотографії та відео з внутрішньої пам’яті вашого пристрою, якщо вони були збережені в Google Фото понад 60 днів.

Варто відзначити, що, хоча перемикач Smart Storage вперше реалізований в цьому застосунку, сама функція насправді не нова. Спочатку вона була випущена з першим телефоном Pixel, але багато хто не знає про її існування. Новий перемикач вже доступний у Google Files v1.0.389363820.

До речі, нещодавно Google зробив вкладку «Колекції» набагато зручнішою та функціональнішою. Завантажити QR-Code Files by Google Developer: Google LLC Price: Free