У мережі розкрили головну особливість нових iPhone: чим дивуватиме Apple

Напередодні презентації нових смартфонів Apple інсайдер і аналітик компанії TFI Securities Мін-Чі Куо заявив, що американська компанія представить перший iPhone з внутрішньою пам’яттю в 1 терабайт (Тб).

Про це повідомляє The Verge.

Згідно із прогнозами Мінг-Чі Куо, компанія Apple випустить iPhone 13 Pro і iPhone 13 Pro Max з внутрішню пам’ять в 1 Тб.

Водночас він очікує, що iPhone 13 і iPhone 13 mini вийдуть із трьома варіантами накопичувачів – на 128 Гб, 256 Гб і 512 Гб.

Аналітик також вважає, що не всі охочі матимуть можливість придбати iPhone 13. Пов’язано це з тим, що поставки можуть зменшитися через нестачу компонентів.

Як відомо, 14 вересня компанія Apple проведе презентацію нового смартфона. У новій лінійці буде чотири моделі: iPhone 13 Mini, iPhone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max.

Останні новини про технології

Компанія Apple отримала патент на новий спосіб керування iPhone та Apple Watch. Так, згідно з документом, "яблучними" телефонами та розумними годинниками можна буде керувати за допомогою подиху.

З 30 серпня в Instagram більше не буде функції переходу на зовнішні сторінки через свайп вгору. Відтепер користувачі зможуть додавати посилання до своїх сторіс через спеціальні стикери.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram та Viber Новини.LIVE.