Logitech представила найлегшу та екологічну бездротову гарнітуру Logitech G435

Logitech G, бренд компанії Logitech і провідний новатор у сфері ігрових технологій і пристроїв, сьогодні анонсував нову ультралегку бездротову гарнітуру, призначену для сучасного споживача ігор й встановив новий золотий стандарт. Представлена сьогодні бездротова ігрова гарнітура Logitech G435 LIGHTSPEED забезпечує комфорт, доступність, екологічність, цікаві колірні рішення, підтримку декількох платформ і багато іншого. До речі, нещодавно на сайті ми зачіпали тему «Наскільки шкідливі навушники?», а також дали кілька корисних порад для збереження слуху.

«Споживачі, особливо молоді гравці, не лише виявляють глибоку турботу про свою планету та наслідки зміни клімату, але також турбуються про ціну, функціональність та можливості своїх продуктів. Ми розробили G435 з ідеєю – створити нашу найлегшу, доступну та екологічну ігрову гарнітуру для цих юнаків, не ідучи при цьому на комроміси зі стилем, універсальністю та розширеними можливостями, як-от мікрофони, що формують промінь та підтримка різних платформ».

Уджеш Десаї, генеральний менеджер Logitech G Logitech G435 створена для нового покоління користувачів

Вага G435 становить всього 165 г, вона надлегка та досить зручна для носіння протягом усього дня. G435 підходить широкому колу людей, але її дизайн був оптимізований для малого та середнього розміру голови. У ній також є додатковий обмежувач гучності.

G435 – найекологічніша ігрова бездротова гарнітура з усіх, які Logitech G виробляли дотепер. Пристрій сертифікований як CarbonNeutral. Це означає, що компанія фінансує високоякісні сертифіковані компенсації викидів вуглекислого газу, щоб знизити вплив продукту на викид вуглецю до нуля. Пластикові деталі містять мінімум 22% вдруге переробленої сировини, а паперова частина упаковки виробляється з лісів, сертифікованих FSCTM. Обираючи цю ігрову гарнітуру, ви робите внесок у підтримку відповідального управління світовими лісами. Для отримання додаткової інформації про зусилля Logitech G щодо забезпечення сталого розвитку відвідайте вебсайт. Поєднання бездротового зв’язку ігрового класу LIGHTSPEED 2.4 ҐГц і Bluetooth дає свободу бездротового підключення до ПК, PlayStation або мобільного пристрою. LIGHTSPEED Wireless підключається до ПК або Playstation через адаптер USB-A 2.4 ҐГц і забезпечує продуктивність, що відповідає потребам користувачів під час гри. А підтримка Bluetooth дозволяє підключатися до мобільного пристрою та продовжувати грати в ігри або слухати музику – але вже на вашому смартфоні або планшеті.

40-міліметрові динаміки відтворюють насичений звук, що забезпечує повний ефект присутності. А подвійні мікрофони з формуванням променя усувають необхідність в штанзі мікрофона. Високотехнологічні мікрофони зменшують фоновий шум, й одночасно посилюють голос, тому звучання буде таким, ніби ви перебуваєте в одній кімнаті з друзями. Нова бездротова гарнітура G435 випускається в трьох поєднаннях кольорів: чорний з неоново-жовтим, синій з малиновим, а також білий з бузковим. Це дозволяє гравцям продемонструвати свій особливий стиль та індивідуальність. Гарнітура G435 також містить маленькі штрихи, як-от позначення лівого та правого боку шрифтом Брайля, щоб люди з порушеннями зору могли легко визначити, що і з якого боку.

В Україні новинка з’явиться в жовтні 2021 року, а ціна нової гарнітури становить ₴ 2 999.