Вартість Litecoin зросла на 40% після новини про партнерство з Walmart

Ціна Litecoin зросла на 40% до $240 протягом 15 хвилин після того, як в офіційному Twitter-акаунті Litecoin з’явився реліз нібито від найбільшого ритейлера США Walmart, де оголошується про партнерство з Litecoin Foundation. У повідомленні говорилося, що компанія надасть можливість оплачувати покупки за допомогою криптовалюти.

Пізніше реліз був видалений. Представник Walmart підтвердив в коментарі CNBC, що інформація в релізі не відповідає дійсності. Після цього вартість альткойна обвалилася з пікових значень на 25%, до $180.

В середині серпня стало відомо, що Walmart почала пошук керівника по криптовалютним продуктам. Компанія повідомила, що їй потрібен фахівець, який розробить стратегію розвитку в сфері цифрових валют і виведе її в лідери в цьому сегменті.

9 вересня некомерційна організація Litecoin Foundation, яка розробляє і підтримує працездатність криптовалюти Litecoin, повідомила про запуск децентралізованої платформи, що дозволяє випускати нові маркери і NFT.

Litecoin – це побудована на блокчейні біткойн глобальна децентралізована платіжна p2p-мережа, яка була розроблена в 2011 році.