Армія взяла на озброєння станцію виявлення «Фенікс-1»

На замовлення Міністерства оборони «Науково-виробничий комплекс «Іскра» розробив трикоординатну радіолокаційну станцію виявлення «Фенікс-1».

Джерело: міністр оборони Андрій Таран, якого цитує пресслужба відомства Деталі: Розробка застосовуватиметься у складі зенітного ракетного комплексу «Бук-М1». Після низки успішних випробувань «Фенікс-1» прийнято на озброєння ЗСУ.

Таран розповів, що отримана інформація зі станції виявлення передається на пункт бойового управління та автоматизовані пункти управління радіотехнічних підрозділів.

Пряма мова Тарана: «Фенікс-1» буде очима наших дивізіонів протиповітряної оборони, у яких на озброєнні стоять комплекси «Бук-М1» та підрозділів радіотехнічних військ Повітряних Сил Збройних Сил України. Це сучасна розробка, що дозволяє автоматизовано виявляти і розпізнавати державну належність, класи та типи повітряних об’єктів, а також пеленгувати джерела активних шумових перешкод. Завдяки з’єднанню в єдину розвідувально-ударну систему зросте ефективність засобів ППО виявляти і уражати повітряні цілі». // Українська правда