TikTok запустить службу психологічної допомоги

Нові функції запустять у «найближчі місяці».

Китайська соціальна мережа TikTok 14 вересня анонсувала низку функцій для допомоги користувачам, які боряться з проблемами з психічним здоров'ям.

«TikTok не допускає контент, який зображує або пропагує самогубства, самоушкодження або розлади харчової поведінки, при цьому платформа підтримує користувачів, які готові ділитися власним досвідом, щоб привернути увагу до певних проблем і допомогти тим, хто опинився в складній життєвій ситуації», – повідомили в соцмережі.

Серед нових функцій – керівництво з підтримки людей, які боряться з розладами харчової поведінки. Воно з’явиться в російськомовному Центрі безпеки в жовтні. Функція пошуку буде направляти користувачів на ресурси підтримки, коли вони шукають фрази, що містять слова про допомогу.

Також буде функція втручання при пошуку, вона скеровуватиме користувачів до спеціальних ресурсів підтримки та телефонів довіри, якщо вони шукають терміни, пов’язані із «самогубством».

Окрім цього, TikTok попереджатиме про неприємний та конфіденційний контент. Сторінку результатів зЧитати все за адресою:https://ms.detector.media/sotsmerezhi/post/28137/2021-09-15-tiktok-zapustyt-sluzhbu-psykhologichnoi-dopomogy/