ЗСУ взяли на озброєння радіолокаційну станцію «Фенікс-1». Фото

Про це інформує пресслужба Міністерства оборони України.

За словами Міністра оборони України Андрія Тарана, розробку здійснено в рамках модернізації радіолокаційної станції 79К6 для її застосування у складі зенітного ракетного комплексу «Бук-М1».

Share to facebook

Share to twitter

Share to telegram

Share to viber

Після низки успішних випробувань «Фенікс-1» було прийнято на озброєння Збройних Сил України.

За словами, урядовця, «Фенікс-1» буде очима наших дивізіонів протиповітряної оборони, у яких на озброєнні стоять комплекси «Бук-М1» та підрозділів радіотехнічних військ Повітряних Сил Збройних Сил України.

«Це сучасна розробка, що дозволяє автоматизовано виявляти і розпізнавати державну належність, класи та типи повітряних об’єктів, а також пеленгувати джерела активних шумових перешкод. Завдяки з’єднанню в єдину розвідувально-ударну систему зросте ефективність засобів ППО виявляти і уражати повітряні цілі», — зазначив Андрій Таран.

Міністр оборони додав, що отримана інформація з трикоординатної радіолокаційної станції виявлення 80К6КС1 передається на пункт бойового управління та автоматизовані пункти управління радіотехнічних підрозділів. Це дозволить застосовувати підрозділи зенітних ракетних комплексів «Бук-М1» ефективніше.

Фото пресслужби Міноборони

Раніше повідомлялося про те, що Україна може отримати систему протиракетної оборони «Залізний купол».