Церква у смартфоні: ПЦУ запустила власний мобільний застосунок

Православна Церква України повідомила про запуск власного мобільного застосунку "Моя Церква". В ПЦУ заявили, що застосунок стане ще одним містком взаємодії та духовного спілкування з вірянами.

У середу, 15 вересня, в приміщенні Київської православної богословської академії відбулась презентація застосунку "Моя Церква". У його першому релізі подано інформацію, яка є найбільш затребуваною у вірян: актуальні новини ПЦУ, молитовник, православний церковний календар, карта храмів ПЦУ – наразі в додатку понад 4500 храмів, і база поповнюється. У ПЦУ додали, що особистий кабінет дозволяє персоналізувати застосунок, а для тих, хто хоче поспілкуватися на теми духовного життя, є прямий онлайн-чат зі священником. Застосунок "Моя Церква" доступний до завантажування: у Google Play та App Store.

Як заявив архієпископ Євстратій, на основі цього застосунку ПЦУ в майбутньому розвиватиме свою присутність в цифровому просторі. Перший реліз носить тестовий характер, у церкві прагнуть почути вірян, їхні думки про те, яку інформацію від церкви хотіли б мати в своєму смартфоні.

Раніше повідомлялося, що на Рівненщині виникла сутичка між вірянами Московського патріархату та Православної церкви України. Постраждали більше 20 чоловік. Нагадаємо, Митрополит Православної церкви України Епіфаній зустрівся з державним секретарем США Ентоні Блінкеном