Instagram стимулюватиме до відпочинку від соцмережі

UA.NEWS

В Instagram з’явиться нова функція «зробіть перерву», яка заохочуватиме підлітків більше відпочивати від соцмережі. Новий сервіс анонсував віце-президент Facebook з глобальних питань Нік Клегг.

«Ми маємо намір представити те, що, я думаю, матиме велике значення: коли наші системи будуть бачити, що підлітки дивляться один і той же контент знову і знову і він не сприяє їх благополуччю, ми підштовхнемо підлітків до перегляду іншого контенту», - заявив топ-менеджер Facebook, передає The Verge.

Видання зазначило, що так компанія розраховує компенсувати репутаційні збитки, викликані виступом колишньої співробітниці Френсіс Хаген у Конгресі США. Тоді вона заявила, що Facebook знає про деструктивні алгоритми, які показують дітям матеріали, здатні зашкодити їх психіці, але попри це видаляє тільки частину негативного контенту.

Внутрішнє розслідування компанії Facebook показало, що її фотосоцмережа Instagram збільшує кількість суїцидальних настроїв серед підлітків та провокує розлади харчування. Однак у компанії вирішили це замовчати заради прибутків.

Раніше Instagram запровадила нові заходи безпеки для дітей. Соцмережа вирішила зробити акаунти користувачів віком до 16 років закритими за замовчуванням.