"Зроби перерву". Instagram анонсував запровадження функції для психічного захисту підлітків

UA: Cуспільне мовлення

Соціальна мережа Instagram планує відмежувати підлітків від "шкідливого контенту" через нову функцію. Вона також "заохочуватиме" робити паузи у користуванні додатком. У компанії Facebook сподіваються, що такі рішення позитивно вплинуть на психічний захист.

Про це повідомляє The Verge.

"Ми маємо намір представити те, що, я думаю, матиме велике значення: коли наші системи будуть бачити, що підлітки дивляться один і той же контент знову і знову і він не сприяє їх добробуту, ми спонукатимемо підлітків до перегляду іншого контенту", — заявив віцепрезидент Facebook з глобальних питань Нік Клегг.

За його словами, попри плани скасування платформи Instagram Kids й надання батькам додаткових інструментів контролю для спостереження за підлітками, у компанії планують запровадити функцію "зробіть перерву". Вона, зокрема, пропонуватиме підліткам відпочити від користування додатком. Водночас поки невідомо, як саме це відбуватиметься. Однак у компанії додали, що функцію тестують і вона з'явиться незабаром.

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: story@suspilne.media. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!