Критики не переконані, що Facebook вживає достатньо заходів для захисту підлітків

INTV

У відповідь на звинувачення на адресу Facebook, що її платформи шкідливі для дітей, компанія вживає ряд заходів. Безліч нових функцій, на думку компанії, зосереджені на добробуті підлітків. Але деталей щодо планів бракує, і експерти вважають, що ці заходи мало вплинуть на ситуацію.

Однією з цих нових функцій є те, що Instagram заохочує підлітків робити перерви. Крім того, діти незабаром будуть попереджені, якщо вони неодноразово дивитимуться вміст, який не сприяє їх добробуту. Крім того, Facebook планує надати батькам додатковий контроль над тим, що їхні діти роблять в Інтернеті.

Про це повідомив високопоставлений представник Facebook Нік Клегг в американських ЗМІ. Він був гостем у низці новинних програм, де технологічну компанію гостаро критикували.

Нагадаємо, минулого тижня колишня співробітниця Facebook заявила перед Сенатом, що компанія вважає, що отримання прибутку важливіше за безпеку користувачів . Вона повідомила, що підтверджує це десятками тисяч сторінок доказів.

Свого часу власне дослідження технологічного гіганта показало, що 13 відсотків дівчат-підлітків кажуть, що використання Instagram загострює суїцидальні думки. І 17 відсотків з них стверджують, що платформа погіршує розлади харчової поведінки. А за словами колишньої співробітниці, компанія приховала ці знання від інвесторів.

Генеральний директор Марк Цукерберг спростував ці звинувачення.Представник Клег також відкинув критику. "Ми не можемо магічним чином зробити життя кожного досконалим, але ми можемо вдосконалити наш продукт, щоб зробити його максимально безпечним і приємним для користувачів".